درباره ما

گروه آژانس های مسافرتی پرآسمان، مجری کلیه خدمات هوایی، مسافرتی، گردشگری، زیارتی و حمل و نقل بارهوایی آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد. سامانه خرید اینترنتی بلیت هواپیما با ارائه کلیه بلیت های سیستمی و چارتری و بلیط قطار و بلیت اتوبوس با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی، ریلی و زمینی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیت هواپیما، بلیت قطار و یا بلیت اتوبوس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

سامانه پرآسمان مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی شده و دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سازمان حج و زیارت می باشد. این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت استفاده از امکانات جهت خرید بلیت چارتر، سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

پرآسمان از تجربه بلند مدت خود در صنعت گردشگری و تور بهره برده و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مناسب به مسافران گرامی بکار می برد. پرآسمان با گارانتی قیمت این تضمین را به کاربران می دهد که در حال رزرو بلیت هواپیما با بهترین قیمت برای مسافرت خود هستند. از مزایای دیگر خرید اینترنتی بلیت هواپیما در پرآسمان، در اختیار داشتن تنوع در سبد خرید مسافر است، به گونه ایی که با توجه به نیاز و سلیقه اش، میتواند تنها با صرف چند دقیقه برای جستجو، ساعت های پروازی متنوع، ایرلاین های معتبر مانند ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم ایر، کیش ایر و نفت تنوع قیمت کلاس های پروازی، نوع هواپیما و یا حتی تعداد ظرفیت باقی مانده در هر مسیر هوایی را بصورت آنی مشاهده و خود انتخاب کند. در مجموع رزرو بلیت هواپیما در هر ساعتی از شبانه روز حتی در مواقعی که در لحظه تصمیم به سفر میگیرید، با چند کلیک مقدور است.